Beschrijving
Nedis dubbel afgeschermde patchkabel voor CAT6a-installaties. Geschikt voor een netwerkomgeving van 10/100/1000/10.000 megabit.
Nedis dubbel afgeschermde patchkabel voor CAT6a-installaties. Geschikt voor een netwerkomgeving van 10/100/1000/10.000 megabit.
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810424214 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Afscherming | S/FTP |
| AWG-maat | 26 |
| Connectordesign - kant A | Recht |
| Connectordesign - kant B | Recht |
| Diameter | 6.0 mm |
| Frequentie | 500 MHz |
| Kabel design | Rond |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kabelmantel materiaal | LSZH |
| Kabeltype | CAT6a |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal conductor | Koper |
| Maximale bandbreedte | 10 Gbps |
| Snagless | Ja |
| Stekker A | RJ45 Male |
| Stekker afwerking | Verguld |
| Stekker B | RJ45 Male |
| Type verpakking | Label |
| Merk | Nedis |
| Artikelnummer | NE-CCGL85330WT10 |