Beschrijving
Deze sync & charge-kabel is geschikt voor het synchroniseren en opladen van je Apple apparaat met een USB.
Deze sync & charge-kabel is geschikt voor het synchroniseren en opladen van je Apple apparaat met een USB.
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810421039 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| AWG-maat | 27/19 |
| Connectordesign - kant A | Recht |
| Connectordesign - kant B | Recht |
| Diameter | 4.2 mm |
| Kabel design | Rond |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Kabelmantel materiaal | PVC |
| Kabeltype | Lightning |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal conductor | Vertind-Koper |
| Maximale overdrachtssnelheid | 480 Mbps |
| Stekker A | Apple Lightning 8-Pins |
| Stekker afwerking | Vernikkeld |
| Stekker B | USB-A Male |
| Stekker materiaal | ABS |
| Type verpakking | Label |
| Uitgangsstroom | 2.4 A |
| Uitgangsvermogen | 12 W |
| USB-technologie | USB 2.0 |
| Merk | Nedis |
| Artikelnummer | NE-CCGL39300WT30 |