Beschrijving
Deze stereo audiokabel met 3,5 mm connectoren is geschikt voor het verbinden van audioapparatuur zoals MP3-spelers of mobiele telefoon aan een speakerset of versterker.
Deze stereo audiokabel met 3,5 mm connectoren is geschikt voor het verbinden van audioapparatuur zoals MP3-spelers of mobiele telefoon aan een speakerset of versterker.
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810288014 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| AWG-maat | 28 |
| Connectordesign - kant A | Recht |
| Connectordesign - kant B | Recht |
| Connectorplating | Goud Verguld |
| Diameter | 3.0 mm |
| Diameter van ader | 7 x 0.12 mm |
| Kabel design | Rond |
| Kabellengte | 10.0 m |
| Kabelmantel materiaal | PVC |
| Kabeltype | 3,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal conductor | CCS |
| Stekker A | 3,5 mm Male |
| Stekker afwerking | Vernikkeld |
| Stekker B | 3,5 mm Male |
| Stekker materiaal | PVC |
| Type Audio | Stereo |
| Type verpakking | Blister |
| Merk | Nedis |
| Artikelnummer | NE-CAGB22000BK100 |