Beschrijving
Deze voedingskabel met eurostekker is geschikt voor het aansluiten van door netspanning gevoede apparaten op een wandcontactdoos.
Speciaal voor plaatsen waar apparatuur minder plaats heeft voor connectoren.
Deze voedingskabel met eurostekker is geschikt voor het aansluiten van door netspanning gevoede apparaten op een wandcontactdoos.
Speciaal voor plaatsen waar apparatuur minder plaats heeft voor connectoren.
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810427550 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Connectordesign - kant A | Gehoekt |
| Connectordesign - kant B | 90° Gehoekt |
| Diameter | 3.50 mm |
| Diameter van ader | 2 x 0.75 mm² |
| Kabel design | Plat |
| Kabelmantel materiaal | PVC |
| Kabeltype | Euro |
| Kleur | Zwart |
| Lengte stroomkabel | 2.00 m |
| Materiaal conductor | Koper |
| Stekker A | Euro Male |
| Stekker afwerking | Vernikkeld |
| Stekker B | IEC-320-C1 |
| Stekker materiaal | PVC |
| Type verpakking | Label |
| Merk | Nedis |
| Artikelnummer | NE-CEGL11075BK20 |