Beschrijving
• 50 Bar koud water op 25°C
• 1x Haak, 1x recht (3/4″ – 20×27)
• Lengte: 3,50 m
• 50 Bar koud water op 25°C
• 1x Haak, 1x recht (3/4″ – 20×27)
• Lengte: 3,50 m
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810453009 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Apparaat | Connectie |
| Connectordesign - kant A | 3/4" Recht |
| Connectordesign - kant B | 3/4"Gehoekt |
| Diameter slang | 20 – 27 mm |
| Druk | 50 Bar |
| Kleur | Grijs |
| Lengte slang | 3.50 m |
| Materiaal | Rubberen |
| Maximale temperatuur | 25 °C |
| Toepassing | Wasmachine |
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | NE-W9-20055A |