Beschrijving
Deze kabel is geschikt om een printer, scanner of harde schijf aan te sluiten op een PC.
Deze kabel is geschikt om een printer, scanner of harde schijf aan te sluiten op een PC.
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5412810428021 |
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| AWG-maat | 30 |
| Connectordesign - kant A | Recht |
| Connectordesign - kant B | Recht |
| Diameter | 3.5 mm |
| Diameter van ader | 7 x 0.1 mm |
| Kabel design | Rond |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kabelmantel materiaal | PVC |
| Kabeltype | USB |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal conductor | Koper |
| Maximale overdrachtssnelheid | 480 Mbps |
| Power ondersteuning | Ja |
| Stekker A | USB-A Male |
| Stekker afwerking | Vernikkeld |
| Stekker B | USB-B Male |
| Stekker materiaal | PVC |
| Type verpakking | Label |
| USB-technologie | USB 2.0 |
| Merk | Nedis |
| Artikelnummer | NE-CCGL60101BK20 |